Ze života PIC

16. 11 / 2022

Konzultace PIC a Spectoda aneb Od podpatků k oslňujícímu startupu

V Podnikatelském a inovačním centru hlavního města Prahy nabízíme kromě řady velmi zajímavých akcí také bezplatné byznys poradenství. V jeho rámci pomáháme s byznys plány, podnikovými financemi, právními záležitostmi nebo marketingem. S jedním ze startupů, které poradenstvím prošly, jste se mohli setkat na letošní podzimní Startup Night.
14. 10 / 2022

Kde na podzim najít inspiraci pro podnikání v Praze?

Máte nápad a duši podnikatele? Nevíte, jak posunout své podnikání o kousek dál? Zúčastněte se nekonvenčních akcí Startup Night nebo Junior Business Mixxer, kde najdete novou inspiraci, jak oživit svůj podnikatelský sen. Toto všechno a mnohem více plánuje Podnikatelské a inovační centrum hl. m. Prahy pro nadšence do podnikání a inovací.
08. 06 / 2022

HLEDÁME: Office manager

Dokážeš se postarat o hladký chod procesů týkajících se provozních a finančních činností? Baví Tě práce s lidmi? Máš obchodního ducha, talent strukturovat, organizovat a rozhodovat? Jestli ano, potom jsi náš nový Provozní manažer!
08. 06 / 2022

HLEDÁME: Recepční/office koordinátor/ka

Baví Tě práce s lidmi? Dokážeš se postarat o hladký chod procesů týkajících se finančních i provozních činností? Umíš přidat pomocnou ruku, když je třeba a práce v týmu Ti není cizí? Jestli ano, potom jsi náš nový Recepční a office koordinátor!
04. 06 / 2022

Inovační vize Prahy 2030: Jaká je budoucnost české metropole?

Inovátoři, výzkumníci, nadějní talenti i kreativci. Právě oni pomáhají Praze rozvíjet její inovační prostředí. Česká metropole má slibný potenciál stát se evropským lídrem v inovacích. Co jí ale chybí? Jednotná vize.
11. 05 / 2022

HLEDÁME: Event koordinátor/ka v Podnikatelském a inovačním centru hl.m.Prahy

Bavilo by Tě vymýšlet a realizovat eventy pro rozvoj pražského inovačního prostředí? Máš otevřenou hlavu k novým nápadům a rád/a si rozšiřuješ své obzory? Dokážeš vymyslet, naplánovat a zkoordinovat seminář či konferenci? Umíš přidat pomocnou ruku, když je třeba a práce v týmu Ti není cizí? Jestli ano, potom jsi náš nový Event koordinátor nebo koordinátorka!

Zůstaňte s námi ve spojení

Máme přehled o inovacích, mějte ho i Vy! Napíšeme Vám jednou za měsíc to, co by Vám nemělo ujít.

Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA od společnosti Google a platí následující ochrana soukromí a smluvní podmínky.

Tento web používá ke správnému fungování soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Zavřít Více informací