Ze života PIC

19. 04 / 2023

Stratup Night vol.3

Studenti pražských vysokých škol již potřetí představí své startupy v rámci další Startup Night. Třetí ročník největší studentské networkingové akce v České republice proběhne 25. dubna v eventových prostorách centra H40. Již tradičně akci pořádá pět největších pražských univerzit ve spolupráci s Pražským inovačním institutem a studentským spolkem SpoluPRACUJEME. Tentokrát projekty mohli nominovat nejen zástupci vysokých škol, jak to bylo zvykem, ale také samotní studenti či veřejnost. Ti nejlepší z nich odprezentují svoje inovativní nápady v rámci akce a pokusí se získat cenné kontakty mezi odborníky a investory.
29. 03 / 2023

Upcycling v akci: „Plastový“ nápad jinak aneb od žvýkaček ke 130m2 plastových designových desek z recyklu

Jak vypádá kreativní upcycling v akci? Přinášíme vám náhled do zákulisí pražského upcyclingového nápadu, který dává recyklovatelnému plastu druhý život v podobě designových výrobků.
11. 01 / 2023

HLEDÁME: Vedoucí/ho a programovou/ého manažerku/a v Podnikatelském a inovačním centru hl. m. Prahy

Dokážeš pro Pražský inovační institut, z. ú. (Pii) vymyslet a zorganizovat program Podnikatelského a inovačního centra hl. m. Prahy (PIC) na celý rok a dál? Rozumíš potřebám ekonomiky Prahy, máš obchodního ducha, talent strukturovat, organizovat a vést lidi? Jestli ano, potom jsi náš nový Vedoucí a programový manažer!
16. 12 / 2022

Využijte všech příležitostí, co se vám nabízí, radí Tom Cironis startupům

Vše začíná u pitch decku. Při navazování vztahů s investory především dobře vysvětlete problém, který chcete řešit, radí Tom Cironis.
16. 11 / 2022

Konzultace PIC a Spectoda aneb Od podpatků k oslňujícímu startupu

V Podnikatelském a inovačním centru hlavního města Prahy nabízíme kromě řady velmi zajímavých akcí také bezplatné byznys poradenství. V jeho rámci pomáháme s byznys plány, podnikovými financemi, právními záležitostmi nebo marketingem. S jedním ze startupů, které poradenstvím prošly, jste se mohli setkat na letošní podzimní Startup Night.
14. 10 / 2022

Kde na podzim najít inspiraci pro podnikání v Praze?

Máte nápad a duši podnikatele? Nevíte, jak posunout své podnikání o kousek dál? Zúčastněte se nekonvenčních akcí Startup Night nebo Junior Business Mixxer, kde najdete novou inspiraci, jak oživit svůj podnikatelský sen. Toto všechno a mnohem více plánuje Podnikatelské a inovační centrum hl. m. Prahy pro nadšence do podnikání a inovací.

Zůstaňte s námi ve spojení

Máme přehled o inovacích, mějte ho i Vy! Napíšeme Vám jednou za měsíc to, co by Vám nemělo ujít.

Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA od společnosti Google a platí následující ochrana soukromí a smluvní podmínky.

Tento web používá ke správnému fungování soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Zavřít Více informací