Spolupráce

Je Vaší vášní podnikání? Zajímá Vás pražské inovativní prostředí? Chcete se podílet na jedinečných projektech? Pokud ano, hledáme právě Vás.

Hledáme partnery - inovátory, podnikatele a dobrovolníky, kteří se chtějí podílet na rozvoji inovativního prostředí nebo podat pomocnou ruku tam, kde to má smysl. Jsme organizace, která reaguje na současné problémy městské společnosti a snaží se být podporou pražským podnikatelům. To je prostor pro vzájemnou spolupráci, kdy se stanete součástí inovačního ekosystému v Praze.

Hledáte prostory pro Vaši akci? Chcete podpořit podnikatelé a inovátory v Praze? Poskytneme Vám možnost využít prostory našeho centra.

Jste-li organizátorem akce, která je zaměřená na inovátorská řešení nebo na podporu podnikavosti? Nevíte si rady, kde ji uspořádat? Poskytneme prostory pro akce, které odráží podstatu činnosti Podnikatelského a inovačního centra (PIC). Rádi podpoříme projekty s významným dopadem na inovační ekosystém.

Hledáte parťáka pro svůj projekt? Potřebujete záštitu města pro Vaši akci? Pokud ano, tak přijďte za námi a začněme společně tvořit. 

Rádi se budeme podílet na akcích, které pomohou k rozkvětu inovačního potenciálu v Praze, a to v oblastech podnikání, vzdělávání nebo městského rozvoje. Pomůžeme Vám s organizací akce, oslovením účastníků nebo se získáním záštity hl. m. Prahy. Dejme se do toho společně a vytvořme pro pražský inovační ekosystém něco „jedinečného.

Aktuální akce

01/11
10:00 - 15:30

Vesmír: Obrana, Výzkum, Město, Inovace

Vesmír, to není jenom výzkum vzdálený životu běžného člověka. Vesmír proniká do oblasti obrany, je motorem inovací a přináší velké příležitosti i v rozvoji měst. A přesně na tato témata se naše konference zaměří.
26/10
19:00

Startup Night vol 3

Meziuniverzitní setkání studentů se zájmem o startupy, inovace a společensky odpovědné podnikání
19/10
16:00 - 19:30

Junior Business Mixxer

Zajímáš se o podnikání a inovace, které jsou hnacím motorem pokroku? Chceš získat zajímavé kontakty a nastartovat tak svůj projekt?

Naše prostory

Prostory pro vaše konference

EVENT SPACE

  • hlediště
  • 60 osob
  • projekční plátno

 

     

Prostory pro vaše konference

WORKSHOP ROOM

  • 30 osob
  • projekční plátno

Zůstaňte s námi ve spojení

Máme přehled o inovacích, mějte ho i Vy! Napíšeme Vám jednou za měsíc to, co by Vám nemělo ujít.

Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA od společnosti Google a platí následující ochrana soukromí a smluvní podmínky.

Tento web používá ke správnému fungování soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Zavřít Více informací