Spolupráce

Je Vaší vášní podnikání? Zajímá Vás pražské inovativní prostředí? Chcete se podílet na jedinečných projektech? Pokud ano, hledáme právě Vás.

Hledáme partnery - inovátory, podnikatele a dobrovolníky, kteří se chtějí podílet na rozvoji inovativního prostředí nebo podat pomocnou ruku tam, kde to má smysl. Jsme organizace, která reaguje na současné problémy městské společnosti a snaží se být podporou pražským podnikatelům. To je prostor pro vzájemnou spolupráci, kdy se stanete součástí inovačního ekosystému v Praze.

Hledáte prostory pro Vaši akci? Chcete podpořit podnikatelé a inovátory v Praze? Poskytneme Vám možnost využít prostory našeho centra.

Jste-li organizátorem akce, která je zaměřená na inovátorská řešení nebo na podporu podnikavosti? Nevíte si rady, kde ji uspořádat? Poskytneme prostory pro akce, které odráží podstatu činnosti Podnikatelského a inovačního centra (PIC). Rádi podpoříme projekty s významným dopadem na inovační ekosystém.

Hledáte parťáka pro svůj projekt? Potřebujete záštitu města pro Vaši akci? Pokud ano, tak přijďte za námi a začněme společně tvořit. 

Rádi se budeme podílet na akcích, které pomohou k rozkvětu inovačního potenciálu v Praze, a to v oblastech podnikání, vzdělávání nebo městského rozvoje. Pomůžeme Vám s organizací akce, oslovením účastníků nebo se získáním záštity hl. m. Prahy. Dejme se do toho společně a vytvořme pro pražský inovační ekosystém něco „jedinečného.

Aktuální akce

08/03 - 07/03
23:59

Nakopni Prahu 2024

Pojď s námi nakopnout Prahu! Registrace do 5. ročníku Pražského inovačního maratonu Nakopni Prahu jsou nyní spuštěny a přinášejí aktivním občanům a podnikatelům příležitost k účasti na inovačním rozvoji metropole. Stačí dát dohromady dvou až čtyřčlenný tým, přijít s nápadem, který zapadne do konceptu vyhlášených výzev a zaregistrovat se do 7. března 2024 na nakopniprahu.cz.
04/12
12:00 - 18:00

Jak na enviro sociální podnikání

Environmentální sociální podnikání řeší hned několik společenských problémů najednou: většinou zaměstnává osoby se specifickými potřebami, podporuje komunitní život a místní rozvoj, provozuje aktivity příznivé pro životní prostředí. Jedná se o podporu biodiverzity anebo prevenci nadměrného množství odpadu. Do té druhé skupiny právě spadá re-use sociální podnikání
30/11
10:00 - 13:00

EDUCATION WITHOUT LIMITS

We invite you to conference dedicated to the topic of Education Without Limits: Bridging the Gender Gap in IT.

Naše prostory

Prostory pro vaše konference

EVENT SPACE

  • hlediště
  • 60 osob
  • projekční plátno

     

Prostory pro vaše konference

WORKSHOP ROOM

  • 25 osob
  • projekční plátno
Tento web používá ke správnému fungování soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Zavřít Více informací