Spolupráce

Je Vaší vášní podnikání? Zajímá Vás pražské inovativní prostředí? Chcete se podílet na jedinečných projektech? Pokud ano, hledáme právě Vás.

Hledáme partnery - inovátory, podnikatele a dobrovolníky, kteří se chtějí podílet na rozvoji inovativního prostředí nebo podat pomocnou ruku tam, kde to má smysl. Jsme organizace, která reaguje na současné problémy městské společnosti a snaží se být podporou pražským podnikatelům. To je prostor pro vzájemnou spolupráci, kdy se stanete součástí inovačního ekosystému v Praze.

Hledáte prostory pro Vaši akci? Chcete podpořit podnikatelé a inovátory v Praze? Poskytneme Vám možnost využít prostory našeho centra.

Jste-li organizátorem akce, která je zaměřená na inovátorská řešení nebo na podporu podnikavosti? Nevíte si rady, kde ji uspořádat? Poskytneme prostory pro akce, které odráží podstatu činnosti Podnikatelského a inovačního centra (PIC). Rádi podpoříme projekty s významným dopadem na inovační ekosystém.

Hledáte parťáka pro svůj projekt? Potřebujete záštitu města pro Vaši akci? Pokud ano, tak přijďte za námi a začněme společně tvořit. 

Rádi se budeme podílet na akcích, které pomohou k rozkvětu inovačního potenciálu v Praze, a to v oblastech podnikání, vzdělávání nebo městského rozvoje. Pomůžeme Vám s organizací akce, oslovením účastníků nebo se získáním záštity hl. m. Prahy. Dejme se do toho společně a vytvořme pro pražský inovační ekosystém něco „jedinečného.

Aktuální akce

03/10
10:00 - 18:00

Startup Day

Zlepši svoje schopnosti v oblasti podnikání a nahlédni pod pokličku startupů!
19/06
17:00 - 18:30

Young Entrepreneurs Entering The International Market Place

Entering international market space is indeed a challenging task for young entrepreneurs. Sometimes it can also go as far as destroying their businesses. So what to do and what should you be aware of?
14/06
16:00 - 19:00

Junior Business Mixxer vol.2

Praha hledá mladé podnikatelské talenty. Přihlas svůj nápad a staň se inovační star!

Naše prostory

Prostory pro vaše konference

EVENT SPACE

  • hlediště
  • 60 osob
  • projekční plátno

 

     

Prostory pro vaše konference

WORKSHOP ROOM

  • 30 osob
  • projekční plátno

Zůstaňte s námi ve spojení

Máme přehled o inovacích, mějte ho i Vy! Napíšeme Vám jednou za měsíc to, co by Vám nemělo ujít.

Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA od společnosti Google a platí následující ochrana soukromí a smluvní podmínky.

Tento web používá ke správnému fungování soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Zavřít Více informací