Poradenství

S čím potřebujete pomoct?

Chcete začít podnikat? Máte pocit, že se ve Vašem podnikání nemůžete posunout dál? Pomůžeme Vám překonat překážky a společně najdeme vhodné řešení!

Budeme Vaším pomocníkem při tvorbě kvalitního byznysového plánu a pro správné nastavení obchodního modelu. Právě ten tvoří základ pro vznik a získávání hodnot každého podniku. Díky tomu Vám zákazníci zaplatí za Vaše služby a Vy vyděláte na svých nápadech. Jak postupovat dál? Odpovědi najdete v Podnikatelském a inovačním centru hlavního města Prahy. Přijďte k nám!

Naši  konzultanti nabízí poradenství v těchto oblastech:

-        Tvorba business plánu

-        Obchodní modely

-        Analýza obchodních procesů

 

Hledáte investora? Nevyznáte se v dotační podpoře? Poradíme Vám, jak optimálně financovat své podnikání.

Možností financování Vašeho podnikání je řada. Pokud nechcete sáhnout po klasickém bankovním úvěru, můžete zkusit dotační programy nebo vstup přímého investora. Nevíte, jak postupovat? Pomůžeme Vám, jak investovat do startupu, nebo inovativně posunout své podnikání. 

Naši expertní konzultanti nabízí rychlé finanční poradenství v těchto oblastech:

-        Bankovní financování

-        Private equity

-        Dotační a grantové programy pro podnikatele

Nevíte, jak založit vlastní firmu? Jak na právní ochranu značky, výrobků i know-how? Rádi Vám poradíme v právních záležitostech Vašeho podnikání.

Pro začínající podnikatele zajistíme právní poradenství, a to při založení podniku nebo při ochraně duševního vlastnictví. Zdatnějším podnikatelům poskytneme podporu v nastavení programu ESOP (Employee Stock Ownership Plan), který je značným benefitem pro zaměstnance. Chcete do toho jít? Stačí přijít k nám do Podnikatelského a inovačního centra, kde se Vám budeme věnovat společně s expertními konzultanty.

Naši expertní konzultanti nabízí rychlé právní poradenství v těchto oblastech:

-        Korporátní právo

-        Patentové právo a ochrana značky

-        ESOP – zaměstnanecký systém

Máte problémy v oblasti prodeje? Chcete zvýšit povědomí lidí o Vaší značce? Pomůžeme Vám s marketingovou strategií a posuneme Váš byznys o kousek dál.

Marketing je důležitou součástí úspěšného podnikání. Pomůže Vám zajistit dobré umístění na trhu a vybudovat důvěru ve Vaši značku u svých zákazníků. Kde máte začít? Nejprve si vypracujte návrh marketingové strategie a přijďte za námi do Podnikatelského a inovačního centra. Vaše návrhy projednáme s expertními konzultanty a poradíme, jak postupovat dál.

Naši expertní konzultanti nabízí rychlé marketingové poradenství v těchto oblastech:

-        B2B/B2C Marketingové strategie

-        E-commerce

-        Online marketing

DoToho!
Unikátní mentoringový
program.
dotoho.pro

Recenze

Andrea Kubíková

Klient - konzultace
Skvělá iniciativa a hlavně reálná odborná mentorská pomoc! Tohle byla moje první zkušenost s mentoringem a překvapilo mě, jak profesionální a přínosné může pár sezení s odborníky z businessu být. Pavel Jeřábek umí výborně pomoct sestavit business plán, pomoct s přípravou rozpočtu i s definováním priorit, na které se v krátkodobém i dlouhodobém horizontu soustředit. Díky za pozitivní energii i velkou motivaci něco dělat. Přijdu zas :)

Broňa Sitár Baboráková

Klient - konzultace (Akademie pro budoucí zakladatelky)
Profesionálně vedený mentoring, zacílený na potřeby projektu. Ve velmi krátkém čase nasazení projektu na správné koleje a následně velký progres! (Mentor: Pavel Jeřábek). Mohu jen doporučit.

Naši konzultanti

Pavel Přikryl

Byznys konzultant

Pavel Jeřábek

Byznys konzultant

Zůstaňte s námi ve spojení

Máme přehled o inovacích, mějte ho i Vy! Napíšeme Vám jednou za měsíc to, co by Vám nemělo ujít.

Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA od společnosti Google a platí následující ochrana soukromí a smluvní podmínky.

Tento web používá ke správnému fungování soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Zavřít Více informací