Nakopni Prahu 2024

date_08/03 - 07/03
time_23:59
Nakopni Prahu 2024

Pojď s námi nakopnout Prahu!

Registrace do 5. ročníku Pražského inovačního maratonu Nakopni Prahu jsou nyní spuštěny a přinášejí aktivním občanům a podnikatelům příležitost k účasti na inovačním rozvoji metropole. Stačí dát dohromady dvou až čtyřčlenný tým, přijít s nápadem, který zapadne do konceptu vyhlášených výzev a zaregistrovat se do 7. března 2024 na nakopniprahu.cz.

Cílem maratonu je podpora mladých inovátorů a kreativců, kteří chtějí uvést do života projekty přinášející inovace do Prahy. Letošní ročník přináší pět výzev: životní prostředí a nakládání s energiemi; inovace a kultura; data, umělá inteligence a digitalizace; mobilita budoucnosti a město pro lidi.

Úvodní setkání soutěžních týmů Nakopni Prahu 2024 proběhne 21. března v pražském CAMPu, kde se soutěžící týmy seznámí s mentory a partnery #NakopniPrahu2024, kteří je budou během celého inovačního maratonu provázet. Tři nejlepší týmy získají projektovou podporu od projektových manažerů OICT, kteří jim pomohou jejich nápady zrealizovat. Vedlejším přínosem je finanční odměna pro finalisty a vítěze.  

Nezapomeňte se registrovat do 7. března a přijďte na úvodní setkání 21. března – společně můžeme nakopnout inovační kulturu v našem městě!

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. By using this site you agree to the use of cookies.
Close More info