Letní kickoff camp workshop #4: Jak z mála udělat hodně - Marketingové strategie STDC

date_17/08
time_17:00 - 19:00
location_PIC, Charvátova 6, Praha 1
Letní kickoff camp workshop #4: Jak z mála udělat hodně - Marketingové strategie STDC

Akci pořádá Pražský inovační institut

-

 

Jak správně marketingově komunikovat? Co vám pomůže navázat vztah mezi vašim byznysem a zákazníkem?

 

Na workshopu prozkoumáme framework SEE-THINK-DO-CARE, pomocí kterého budeme moct vybrat ty nejefektivnější komunikační nástroje v určité fázi rozhodování našeho zákazníka. Podíváme se na to také z vašeho úhlu pohledu, tedy z pohledu začínajícího podnikatele, který ještě nemá dostatečné finanční zdroje pro placenou reklamu. Společně se pokusíme  vytvořit marketingovou kampaň téměř z ničeho a ukážeme si, že i málo může být hodně.

 

Kdo povede workshop?

Jarda Matyáš Matal je zarytý markeťák, který ví, že kampaň běží dnem i nocí. Na Ministerstvu průmyslu a obchodu má na starost strategický marketing a digitální kampaně pro EU fondy. Mimo MPO ho pak najdete v Pii kde působí jako marketingový specialista nebo za contentem Střechy Radost. Když zrovna nepracuje, věnuje se seberozvoji v oblasti marketingu, audiovizuální tvorby a grafického designu. Jarda ví, že kouzlo dokonalé kampaně je v detailech a to je přesně jednou z věcí, o které se s vámi chce podělit.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. By using this site you agree to the use of cookies.
Close More info