Letní kickoff camp workshop #3: Jak dosáhnout svých cílů – Základní klíče k sebeřízení a time managementu

date_10/08
time_17:00 - 19:00
location_PIC, Charvátova 6, Praha 1
Letní kickoff camp workshop #3: Jak dosáhnout svých cílů – Základní klíče k sebeřízení a time managementu

Akci pořádá Pražský inovační institut

-

 

Chceš nastartovat své podnikání, povyskočit v kariérním žebříčku nebo třeba začít nový projekt, ale ne a ne najít tu správnou motivaci? Nebo už motivaci máš, ale nedaří se ti ji udržet a někam se posunout, protože ti chybí tzv. pracovní morálka? Zajímá tě vlastní sebeřízení, práce s časem a dosahování stanovených cílů?

Během tohoto workshopu zjistíš více o tom, jak funguje náš mozek, vyzkoušíš si několik praktických technik a posuneš se více k tomu, abys byl/a ve svém životě i v práci úspěšný/á. To vše v přátelské atmosféře podpůrné skupiny pod vedením zkušené lektorky a mentorky, která tě navede správným směrem - k sobě.

 

Kdo povede workshop?

Irena Pajerová je jazyková mentorka a lektorka angličtiny, češtiny pro cizince a tzv. měkkých dovedností na volné noze. Založila v r. 2015 Dobrovolnickou akademii, kterou vede, stejně tak jako četné skupiny začínajících lektorek a lektorů, lídrů, koučů i dobrovolníků okolo neziskové organizace INEX-SDA, konferencí Rise and Shine nebo networkingů EduFórum. Sama miluje jazyky a učení se nových věcí, v posledních letech ji fascinuje neurověda a NLP (neurolingvistického programování) a malá dcerka, která se učí asi tak 4x rychleji než Irena.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. By using this site you agree to the use of cookies.
Close More info