Letní kickoff camp workshop #1: Založení podnikání

date_27/07
time_17:00 - 19:00
location_PIC, Charvátova 6, Praha 1
Letní kickoff camp workshop #1: Založení podnikání

Akci pořádá Pražský inovační institut

-

 

Máš v hlavě nápad na podnikání, ale nevíš, jak to rozjet? Nejsi si jistý, jestli potřebuješ sročko nebo stačí živnosťák? Jak se platí daně?

Nakopni svůj začátek podnikání a přijď na první workshop ze série Letní kickoff camp! Hned na prvním workshopu se dozvíš, jak přežít první tři roky podnikání a co všechno musíš zvládnout. Základy podnikatelského umu tě provede Pavel Jeřábek, zkušený founder a konzultant v oblasti podnikání.

Dozvíš se nejen odpovědi na otázky v horním odstavci, ale také co dělat před a po založení firmy, jak probíhá zápis do obchodního rejstříku, jak se poprat s prvním účetnictvím po založení firmy a mnohem více . Nebudou chybět ani příklady z praxe.

 

Kdo povede workshop?

Pavel Jeřábek je moderní businessman a inovátor srdcem i duší. Působí jako CEO AQUA! agency, jejímž je zakladatelem,  a setkat se s ním můžete v Pražském inovačním institutu, kde působí jako Business Consultant, nebo u něj na terase Střecha Radost. Loni také představil Photobiorector Helena a denně nám dokazuje, že pro něj není žádná výzva nezdolatelná.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. By using this site you agree to the use of cookies.
Close More info