Letní kickoff camp

date_27/07 - 31/08
time_17:00
location_PIC, Charvátova 6, Praha 1
Letní kickoff camp

Akci pořádá Pražský inovační institut

-

 

Nakopni svůj byznys nebo se v něm zdokonal na Letním Kickoff Campu! Co to je? Letní Kickoff camp je sérií šesti workshopů, které jsou zaměřené na problematiku a témata spojená s byznysem. Své si najdou začínající podnikatelém, inovátoři s nápadem nebo také ostřílení veteráni startup světa. A to nejlepší? Bude tě to stát pouze čtvrteční odpoledne od 17:00 hod. a můžeš si vybrat workshopy, na které přijdeš. Chybět samozřejmě nebude ani drobné osvěžení.

 

Workshopy

27. 7. - Založení podnikání

Máš v hlavě nápad na podnikání, ale nevíš, jak to rozjet? Nejsi si jistý, jestli potřebuješ sročko nebo stačí živnosťák? Jak se platí daně?

Nakopni svůj začátek podnikání a přijď na první workshop ze série Letní kickoff camp! Hned na prvním workshopu se dozvíš, jak přežít první tři roky podnikání a co všechno musíš zvládnout. Základy podnikatelského umu tě provede Pavel Jeřábek, zkušený founder a konzultant v oblasti podnikání.

Dozvíš se nejen odpovědi na otázky v horním odstavci, ale také co dělat před a po založení firmy, jak probíhá zápis do obchodního rejstříku, jak se poprat s prvním účetnictvím po založení firmy a mnohem více . Nebudou chybět ani příklady z praxe.

 

Workshop vede: Pavel Jeřábek, CEO AQUA! agency a Pii Business Consultant

Pavel Jeřábek je moderní businessman a inovátor srdcem i duší. Působí jako CEO AQUA! agency, jejímž je zakladatelem,  a setkat se s ním můžete v Pražském inovačním institutu, kde působí jako Business Consultant, nebo u něj na terase Střecha Radost. Loni také představil Photobiorector Helena a denně nám dokazuje, že pro něj není žádná výzva nezdolatelná.

 

3. 8. - Ty za to stojíš - Jak získat podporu pro svůj projekt

Máš nějakou neziskovku, studentský spolek nebo chceš rozjet svůj byznys? Přidej se na praktický workshop na téma fundraising. Pokud hledáš zajímavé tipy, jak získat firemního partnera, jak s donory udržovat vztah, co je barter či jak dát o sobě a svém projektu přehledně vědět, přijdeš si na své. Lektor se podělí také o jednoduché checklisty a bohaté zkušenosti s pořádáním konferencí pro 600 lidí, ale i workshopů pro 5.

 

Workshop vede: Pavel Filip, CEO vzdělávací platformy Rise and Shine

Pavel Filip se v Rise and Shine podílí na směřování projektu, výběru lektorů a komunikaci s partnery, koordinaci doprovodných akcí a zajištění technického zázemí. No a proč Rise and Shine? Protože už nechce, aby jediný student studoval jen pro papír či společenské uznání! Tématu získávání partnerů se věnuje od roku 2016 s více než 20 firemními partnery, jako Škoda Auto, Česká spořitelna nebo Nadace O2.

 

10.8. - Jak dosáhnout svých cílů - Základní klíče k sebeřízení a time managementu

Chceš nastartovat své podnikání, povyskočit v kariérním žebříčku nebo třeba začít nový projekt, ale ne a ne najít tu správnou motivaci? Nebo už motivaci máš, ale nedaří se ti ji udržet a někam se posunout, protože ti chybí tzv. pracovní morálka? Zajímá tě vlastní sebeřízení, práce s časem a dosahování stanovených cílů? Během tohoto workshopu zjistíš více o tom, jak funguje náš mozek, vyzkoušíš si několik praktických technik a posuneš se více k tomu, abys byl/a ve svém životě i v práci úspěšný/á.

To vše v přátelské atmosféře podpůrné skupiny pod vedením zkušené lektorky a mentorky, která tě navede správným směrem - k sobě.

 

Workshop vede: Irena Pajerová - lektorka jazyků a mentorka začínajících lektorů a lídrů

Irena Pajerová, jazyková mentorka a lektorka angličtiny, češtiny pro cizince a tzv. měkkých dovedností na volné noze. Založila v r. 2015 Dobrovolnickou akademii, kterou vede, stejně tak jako četné skupiny začínajících lektorek a lektorů, lídrů, koučů i dobrovolníků okolo neziskové organizace INEX-SDA, konferencí Rise and Shine nebo networkingů EduFórum. Sama miluje jazyky a učení se nových věcí, v posledních letech ji fascinuje neurověda a NLP (neurolingvistického programování) a malá dcerka, která se učí asi tak 4x rychleji než Irena.

 

17.8. - Jak z mála udělat hodně - marketingové strategie STDC

Jak správně marketingově komunikovat? Co vám pomůže navázat vztah mezi vašim byznysem a zákazníkem?

 

Na workshopu prozkoumáme framework SEE-THINK-DO-CARE, pomocí kterého budeme moct vybrat ty nejefektivnější komunikační nástroje v určité fázi rozhodování našeho zákazníka. Podíváme se na to také z vašeho úhlu pohledu, tedy z pohledu začínajícího podnikatele, který ještě nemá dostatečné finanční zdroje pro placenou reklamu. Společně se pokusíme  vytvořit marketingovou kampaň téměř z ničeho a ukážeme si, že i málo může být hodně.

 

Workshop vede: Jaroslav Matyáš Matal - marketér MPO, marketingový specialista Pii

Jarda Matyáš Matal je zarytý markeťák, který ví, že kampaň běží dnem i nocí. Na Ministerstvu průmyslu a obchodu má na starost strategický marketing a digitální kampaně pro EU fondy. Mimo MPO ho pak najdete v Pii kde působí jako marketingový specialista nebo za contentem Střechy Radost. Když zrovna nepracuje, věnuje se seberozvoji v oblasti marketingu, audiovizuální tvorby a grafického designu. Jarda ví, že kouzlo dokonalé kampaně je v detailech a to je přesně jednou z věcí, o které se s vámi chce podělit.

 

24.8. - Finanční plán

Na dalším workshopu vás provedeme analýzou finanční strategie začínající firmy, její finanční plánování, přes finance se však dostaneme i k metodám strategické analýzy a vysvětlení, jak nám konkrétně mohou různé analýzy pomoci na počátku podnikání. Celý workshop pojmeme prakticky a na konkrétních příkladech z praxe si vysvětlíme na co si musí začínající firma dát pozor, co naopak jsou často strašáci, které děsí začínající podnikatele, ale dá se jim snadno perzifikací rizik vyhnout.

 

Workshop vede: Pavel Jeřábek

Pavel je moderní businessman a inovátor srdcem i duší. Působí jako CEO AQUA! agency, jejímž je zakladatelem,  a setkat se s ním můžete v Pražském inovačním institutu, kde působí jako Business Consultant, nebo u něj na terase Střecha Radost. Loni také představil Photobiorector Helena a denně nám dokazuje, že pro něj není žádná výzva nezdolatelná.

 

31.8. - Jak vytvořit atraktivní pitch deck

Máte pár minut, abyste přesvědčili investory, že právě do vašeho řešení mají vložit svoje peníze. Jaká jsou tajemství úspěchu na schůzkách s investory, co potřebují slyšet a co je naopak nezajímá? Na tyto otázky Vám zodpoví Martin Vasquez.

Workshop vede: Martin Vasquez - Zakladatel IMPRO institutu, showman a mistr v oblasti improvizace

Martin vystudoval JAMU Brno a improvizaci se začal věnovat už během studia DAMU Praha, na jeho kontě jsou stovky odehraných představení a IMPROSHOW (ten název mimochodem vymyslel). Od roku 2006 také pravidelně vystupuje v rámci Slam poetry nebo Stand-up Comedy „Na stojáka“ pro HBO a ČT. Vedl tolik seminářů a workshopů, že už si nejen nepamatuje jména, ale ani tváře účastníků a vedl je i v zahraničí, např. v Brně, Ostravě nebo Velké Británii.

 

 

 

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. By using this site you agree to the use of cookies.
Close More info