Prague Innovation Mixxer: Podpora Podnikavosti

date_19/04
time_17:00 - 19:30
location_PIC, Charvátova 6, Praha
Prague Innovation Mixxer: Podpora Podnikavosti

Jak začít se svým nápadem na projekt, ať už chcete podnikat, jít cestou nezisku, nebo třeba nastartovat vlastní vědecký výzkum? Začátky můžou být někdy těžké. Existují ovšem cesty, jak podnikavost podpořit. Jaké to jsou a které jsou ty nejlepší? Přijďte se inspirovat nebo rovnou zapojit na další Mixxer.

 

Další informace již brzy!

 

Co je Prague Innovation Mixxer?

Pravidelné měsíční setkání organizované Podnikatelským a inovačním centrem hl. města Prahy (PIC). Cílem setkání je poskytnout platformu pro sdílení informací a propojení subjektů, které se podílejí na rozvoji inovativních řešení problémů moderního života ve městě. Každé setkání má zvolené téma a účastní se ho především představitelé firem, samosprávy, akademické obce a odborníci na danou problematiku. Akce jsou veřejné a přístupné lidem, kteří se o problematiku zajímají. Na každé akci představí 3-4 hosté v desetiminutových příspěvcích konkrétní téma dané problematiky. Úvodní příspěvky jsou následované moderovanou diskuzí a volným networkingem.

 

 

 

Stay in touch with us

We have an overview of innovations, have it too! We will write to you once a month about what you should not miss.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. By using this site you agree to the use of cookies.
Close More info