Prague Innovation Mixxer: Mobilita a její nové koncepty

date_22/03
time_17:00 - 19:30
location_PIC, Charvátova 6, Praha
Fully booked
Prague Innovation Mixxer: Mobilita a její nové koncepty

Řešení mobility je klíčovým tématem každého moderního města a zároveň oblastí, ve které vzniká díky novým technologiím a přístupům řada inovativních řešení. Zástupci firem představí, co pravděpodobně přinesou trendy v oblastech jejich činnosti a jaký dopad to bude mít na obyvatele měst.

 

Moderátor:

Pavel Jeřábek - byznys konzultant PIC

 

Řečníci:

Ondřej Krátký - CEO, Liftago

Jan Bízik - ředitel Mobility Innovation Hub, CzechInvest

Tereza Nislerová - ředitelka pro Evropské fondy, Orlen Unipetrol

Petr Štempák - vedoucí odboru energie a vodíku z OZE, Orlen Unipetrol

Jaroslav Mach - vedoucí oddělení rozvoje dopravy, Magistrát hl. m. Prahy

Peter Svoboda - manažer projektu OICT, Operátor ICT

 

Co je Prague Innovation Mixxer?

Pravidelné měsíční setkání organizované Podnikatelským a inovačním centrem hl. města Prahy (PIC). Cílem setkání je poskytnout platformu pro sdílení informací a propojení subjektů, které se podílejí na rozvoji inovativních řešení problémů moderního života ve městě. Každé setkání má zvolené téma a účastní se ho především představitelé firem, samosprávy, akademické obce a odborníci na danou problematiku. Akce jsou veřejné a přístupné lidem, kteří se o problematiku zajímají. Na každé akci představí 3-4 hosté v desetiminutových příspěvcích konkrétní téma dané problematiky. Úvodní příspěvky jsou následované moderovanou diskuzí a volným networkingem.

 

Partner akce

 

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. By using this site you agree to the use of cookies.
Close More info