Building for Today and the Future workshop

date_19/01
time_13:00 - 17:00
location_PIC, Charvátova 6, Praha
Fully booked
Building for Today and the Future workshop

Cílem workshopu pořádaného 19. ledna mezinárodním think-thankem IHRB (Institute of Human Rights and Business) ve spolupráci s Pražským inovačním institutem je seznámit vybrané stakeholdery se sociálně inkluzivními klimatickými opatřeními ve vystavěném prostředí a identifikovat způsoby jejich dosažení v Praze. Snižování emisí z budov a materiálů by mělo probíhat způsobem, který rovněž zajistí právo na přiměřené bydlení, respektuje práva pracovníků a umožňuje participaci místních obyvatel. 

Rozhodnutí o tom, co, kde a jak se staví, významným způsobem dopadá na současné i budoucí životy lidí. Projekt „Building for Today and For the Future“ think-thanku IHRB rozvíjí společnou a obor definující agendu pro spravedlivou transformaci vystavěného prostředí, která je založena na mezinárodních lidských právech a cílech udržitelného rozvoje.

Workshop je určen pro místní obyvatele a nájemníky, občanskou společnost a odbory, zástupce obchodu, financí, vlády a akademie.

Stay in touch with us

We have an overview of innovations, have it too! We will write to you once a month about what you should not miss.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. By using this site you agree to the use of cookies.
Close More info