Konference Cirkulární města a Byznys

date_22/11
time_09:00 - 16:00
location_CAMP, Vyšehradská 51, Praha 2
Fully booked
Konference Cirkulární města a Byznys

» Plná kapacita - využijte stream konference (Klikněte)

 

Pražský inovační institut s podporou hl. města Prahy vás zve na první mezinárodní konferenci k cirkulárním městům a byznysu v ČR. Klimatická politika se dotýká měst, stejně jako byznysu. Cirkulární ekonomika hraje v plnění klimatických cílů ve městech i firmách klíčovou roli. 

Podrobné informace o konferenci naleznete www.cirkularnimesta.cz.

Jak spolu souvisí klimatické cíle města a cirkulární ekonomika? Kde si stojí Praha? Jak na jejich plnění může město efektivně spolupracovat s byznysem? A kde je místo pro inovace? Jaká je role byznysu v cirkulárním městě v oblasti stavebnictví a potravin? 

O tom všem budeme debatovat celý den – těšit se můžete na zástupce top mezinárodních organizací věnujících se cirkulární ekonomice (Ellen MacArthur Foundation, Circle Economy a Metabolic). Circular Glasgow se s námi podělí, jaký význam má cirkulární ekonomika pro spolupráci s firmami. Odpoledne pak bude patřit diskusím zástupců města i byznysu o tom, jak konkrétně mohou vzájemně naplňovat cíle strategie Cirkulární Praha 2030 v oblastech stavebnictví a potravin.

Přijďte se inspirovat, informovat a získat nové kontakty. Registrace je nutná, účast na konferenci je zdarma.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. By using this site you agree to the use of cookies.
Close More info