Letní kickoff camp workshop #3: Jak dosáhnout svých cílů – Základní klíče k sebeřízení a time managementu

termín_10/08
čas_17:00 - 19:00
místo_PIC, Charvátova 6, Praha 1
Letní kickoff camp workshop #3: Jak dosáhnout svých cílů – Základní klíče k sebeřízení a time managementu

Akci pořádá Pražský inovační institut

-

 

Chceš nastartovat své podnikání, povyskočit v kariérním žebříčku nebo třeba začít nový projekt, ale ne a ne najít tu správnou motivaci? Nebo už motivaci máš, ale nedaří se ti ji udržet a někam se posunout, protože ti chybí tzv. pracovní morálka? Zajímá tě vlastní sebeřízení, práce s časem a dosahování stanovených cílů?

Během tohoto workshopu zjistíš více o tom, jak funguje náš mozek, vyzkoušíš si několik praktických technik a posuneš se více k tomu, abys byl/a ve svém životě i v práci úspěšný/á. To vše v přátelské atmosféře podpůrné skupiny pod vedením zkušené lektorky a mentorky, která tě navede správným směrem - k sobě.

 

Kdo povede workshop?

Irena Pajerová je jazyková mentorka a lektorka angličtiny, češtiny pro cizince a tzv. měkkých dovedností na volné noze. Založila v r. 2015 Dobrovolnickou akademii, kterou vede, stejně tak jako četné skupiny začínajících lektorek a lektorů, lídrů, koučů i dobrovolníků okolo neziskové organizace INEX-SDA, konferencí Rise and Shine nebo networkingů EduFórum. Sama miluje jazyky a učení se nových věcí, v posledních letech ji fascinuje neurověda a NLP (neurolingvistického programování) a malá dcerka, která se učí asi tak 4x rychleji než Irena.

Tento web používá ke správnému fungování soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Zavřít Více informací