Letní kickoff camp workshop #1: Založení podnikání

termín_27/07
čas_17:00 - 19:00
místo_PIC, Charvátova 6, Praha 1
Letní kickoff camp workshop #1: Založení podnikání

Akci pořádá Pražský inovační institut

-

 

Máš v hlavě nápad na podnikání, ale nevíš, jak to rozjet? Nejsi si jistý, jestli potřebuješ sročko nebo stačí živnosťák? Jak se platí daně?

Nakopni svůj začátek podnikání a přijď na první workshop ze série Letní kickoff camp! Hned na prvním workshopu se dozvíš, jak přežít první tři roky podnikání a co všechno musíš zvládnout. Základy podnikatelského umu tě provede Pavel Jeřábek, zkušený founder a konzultant v oblasti podnikání.

Dozvíš se nejen odpovědi na otázky v horním odstavci, ale také co dělat před a po založení firmy, jak probíhá zápis do obchodního rejstříku, jak se poprat s prvním účetnictvím po založení firmy a mnohem více . Nebudou chybět ani příklady z praxe.

 

Kdo povede workshop?

Pavel Jeřábek je moderní businessman a inovátor srdcem i duší. Působí jako CEO AQUA! agency, jejímž je zakladatelem,  a setkat se s ním můžete v Pražském inovačním institutu, kde působí jako Business Consultant, nebo u něj na terase Střecha Radost. Loni také představil Photobiorector Helena a denně nám dokazuje, že pro něj není žádná výzva nezdolatelná.

Tento web používá ke správnému fungování soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Zavřít Více informací